terracunia.org Forum Ana Sayfası

SSSSSS Üye ListesiÜye Listesi
Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları KayıtKayıt
ProfilProfil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın GirişGiriş

GENEL AF

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Terracunia Forum Ana Sayfa -> TERRACUNİA BİLGİ
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Har Atvil
Emektar Barbar

MesajTarih: Çrş Arl 05, 2012 12:03    Mesaj konusu: GENEL AF Alıntıyla Cevap Gönder

Terracunia dünyası ve www.terracunia.net FRP platformu için GENEL AF çıkmıştır. Kadim Z'nin onayıyla yapılan, eski üyelerimize bir şans tanıyan bu affı, ondan aldığım yetki ile herkese duyuruyorum.

Yeniden aramıza katılmak isteyenler sinan.yayla@windowslive.com adresi yoluyla bana ulaşabilirler. Gönderilen postada kişinin gerçek ismi, oynattığı karakterin/karakterlerin isimleri ve varsa Kadim Z'ye iletilmek istenilen hususi mesaj bulunabilir.
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Terracunia Forum Ana Sayfa -> TERRACUNİA BİLGİ Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız